showtv kanald atv fox startv samanyolu trt1 cnnturk haberturk kanal7 ntv kanalturk ntvspor trtcocuk yumurcaktv kral
Show Tv Kanal D Atv Fox Star Tv Stv Trt 1 CnnTürk HaberTürk Kanal 7 Ntv KanalTürk Ntv Spor Trt Çocuk Yumurcak Kral TV

Kategori: Canlı Dizi İzle Dizi Show Tv - Eve Düşen Yıldırım Canlı izle


Canlı izle

Facebook   Twitter

Eve Düşen Yıldırım ne zaman başlıyor? Dizide Namık; Murat Han, Seda Akman ise Namık’ın titiz, hamarat eşi Şayeste rolünde.

Show TV’nin yeni dizisi Eve Düşen Yıldırım’da Türkiye Güzeli Gizem Karaca, Murat Han, Mehmet Minciözlü, Şencan Güleryüz, Ergun Uçucu, Suzan Aksoy ve Seda Akman kamera karşısına geçiyor.

Med Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği, senaryosunu Meryem Gül’ün kaleme aldığı, Bahadır Er’in yönettiği dizide Gizem Karaca, Muazzez adlı güzel bir genç kızı canlandıracak.

2011 Türkiye 2. Güzeli Gizem Karacanın canlandırdığı Muazzez karakterinin etrafında şekillenen dizinin hikayesi kısaca şöyle: Beklemediği bir anda babasının ölümüyle yıkılan Muazzez, İzmirde yapayalnız kalmıştır. Durumu haber alan amcası yıllardır görmediği ve konuşmadığı ağabeyinin kızı Muazzezi İstanbula yanına almak ister. Muazzez İstanbulda amcasının köşküne taşınır. Ancak amcasının iki oğlu Namık ve Sait, Muazzeze aşık olur. Üstelik Namık evlidir. Muazzez yeni ailesiyle tanıştığı andan itibaren hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

Eve Düşen Yıldırım dizisi hangi gün yayınlanıyor?: Cuma Show TV – 22:30

Show Tv Canlı İzlemek İçin TIKLAYIN

Yapım yılı : 2012
Yapım şirketi : MEDYAPIM
Yönetmen : Mehmet Bahadır Er
Senaryo : Meryem Gür
Yapımcı : Fatih Aksoy
Türleri : Aşk, Dram, Romantik


Bilgisayarinizda Media Player yuklu oldugu halde izleyemiyorsaniz, sayfayi yenilemeyi deneyiniz.Sorun devam ederse yorum bolumunu kullarak yardim talep edebilirsiniz.Genellikle sorun, yayin yapan televizyon kanalindaki anlik bir problem yada sizlerin internet baglantilarinizin zayifligi olabiliyor.Bu durumlarda kisa bir sure bekledikten sonra tekrar deneyiniz.canlı tv izlemenin en güzel yolu kanalizle.net

  1. Feride dedi ki:

    Eve duwen yildirim maraqli bawlamiwdi.ama sonda xowuma gelmedi sanki tez bitirmek istediler.sebebi nedi?ve ardi olaceymi?

Eve Düşen Yıldırım için 1 Yorum Yapıldı