showtv kanald atv fox startv samanyolu trt1 cnnturk haberturk kanal7 ntv kanalturk ntvspor trtcocuk yumurcaktv kral
Show Tv Kanal D Atv Fox Star Tv Stv Trt 1 CnnTürk HaberTürk Kanal 7 Ntv KanalTürk Ntv Spor Trt Çocuk Yumurcak Kral TV

Kategori: Canlı Dizi İzle Dizi Fox Tv - Lale Devri Canlı izle


Canlı izle
Canlı izle

Facebook   Twitter

Bazen mutluluk ve acının yolu kesişir…

Aşk nefreti, entrikaları yenip galip gelebilecek mi? Taşkıranlar ve Ilgazlar aralarındaki sorunları çözüp gerçek bir aile olabilecekler mi?

Lale Devri” bir dönem dizisi değil. Bu isim bir metafor ve ana kahramanımızın ismine bir gönderme.

İki aile arasındaki çatışma etrafında şekillenen dizimizde, Anadolulu, geleneksel, Kayseri’den İstanbul’a yeni gelmiş işleri çok iyi gitmekte olan (Lale Devri’ni yaşayan) bir aile ile köklü, soylu fakat işleri kötü gitmekte olan, iflasın eşiğindeki İstanbul’lu (Lale Devri sona ermekte olan) bir ailenin aşkla ve işle kesişen yollarını anlatan ihtiras dolu bir hikaye.

Taşkıran Ailesi: İstanbul’lu, soylu, köklü, sosyetik, kültürlü… Baba Kemal Taşkıran’ın ölmesi ile işleri iyice kötü gitmeye başlamış ve iflasın eşiğindeler. Anne hayatta kalma ve yaşam standarından ödün vermemek için “her ne şekilde olursa olsun” savaşıyor.

Ilgaz Ailesi: Kayserili, geleneklerine bağlı biraz tutucu, ikinci nesil daha vizyoner ama hala birinci nesil ile mücadele halinde. Dönem onların dönemi ve işlerinde üstün başarılar elde ediyorlar. Anne kontrolcü, hırslı, gelenekçi ve tutucu, ailesini “bildiği gibi” tutmak için herşeyi yapıyor.

Bu iki aile çocukların aşkı nedeni ile tanışmak ve görüşmek durumunda kalır, uyum problemleri yaşanır, iş hayatında da kesişmeler olup tempoyu yükseltir. Aileler çocukların aşkını onaylamamaktadır olaylar buradan başlar.

Lale Devri dizisi hangi gün yayınlanıyor?: Pazar FOX TV – 16:00

FOX Tv Canlı İzlemek İçin TIKLAYIN

Yapım yılı : 2010
Yapım şirketi : Avşar Film
Yönetmen : Kemal Uzun, Merve Girgin, Yasin Uslu
Senaryo : Berfu Soner, Eylem Canpolat, Işıl Sönmez Sarhan, Sema Ergenekon, Şebnem Çıtak
Yapımcı : Şükrü Avşar
Türleri : Aile, Dram, Aşk


Bilgisayarinizda Media Player yuklu oldugu halde izleyemiyorsaniz, sayfayi yenilemeyi deneyiniz.Sorun devam ederse yorum bolumunu kullarak yardim talep edebilirsiniz.Genellikle sorun, yayin yapan televizyon kanalindaki anlik bir problem yada sizlerin internet baglantilarinizin zayifligi olabiliyor.Bu durumlarda kisa bir sure bekledikten sonra tekrar deneyiniz.canlı tv izlemenin en güzel yolu kanalizle.net

 1. yeşim dedi ki:

  ben bu diziyi çok seviyorum ama sanki yeşim oynarken daha bi zevk alıyordum

 2. aleksandra dedi ki:

  yesimi cok seviyorum

 3. aleksandra dedi ki:

  benje yesimin cikmasi diziden kotu oldu.

 4. elfide dedi ki:

  yeni bolum lela deri

 5. kazime dedi ki:

  toprağı çok seviyorum

 6. pervin dedi ki:

  merhaba .lale devri dizisi cok guzel her bolumu merakla seyr ediyoruz ama cok fazla uzadi.bence finale yaklassalar iyi olur.ama yine de tesekkur ederiz yonetmene,senaryonu yazana ve tum emeyi gecen her kese.

Lale Devri için 6 Yorum Yapıldı