showtv kanald atv fox startv samanyolu trt1 cnnturk haberturk kanal7 ntv kanalturk ntvspor trtcocuk yumurcaktv kral
Show Tv Kanal D Atv Fox Star Tv Stv Trt 1 CnnTürk HaberTürk Kanal 7 Ntv KanalTürk Ntv Spor Trt Çocuk Yumurcak Kral TV

Kategori: Tv izle - Şüphe Canlı izle


Canlı izle

Facebook   Twitter

Şüphe Dizisi Her Çarşamba Saat: 20:00’da Kanal D Ekranlarında Sizlerle

KANAL D CANLI İZLE

Zengin işadamı Sedat Kutlu’nun beklenen vasiyeti açıklandığında, ailede soğuk duş etkisi yaratır. Oğulları Tarık, Aziz ve eşi Cavidan dışında kalan mirasa ortak bir kişi daha çıkmıştır, oda İpek Beyaz. Sedat Kutlu’nun kimseye söylemediği ve sakladığı yasak aşkından doğan kızı.

Bu olanlardan haberi olmayan İpek, sıradan mütevazi hayatını sürdürürken annesini meçhul bir cinayette kaybeder. Seri katilin anne ve kızı öldürdüğünü düşünürken hesabında olmadığı birşey vardır. İpek bundan sonraki yaşamını kafa tasındaki kurşunla devam edecektir.

Artık İpek hayatını tek bir cevabı bulmaya adamıştır. Kendisini ve annesini kim, niye öldürmeye çalıştı?
İpek haberi olmayan vasiyeti, Kutlu Ailesi’nin avukatından öğrenir ve annesinin katilini Kutlu Ailesi içinde arayacaktır. Bu Şüphe ile İpek vasiyeti kabul eder ve Kutlu Ailesi’ne girer. Bundan sonra ne İpek ne de Kutlu Ailesi için hiç bir şey eskisi gibi olmayacaktır.

Şüphe Dizi Oyuncuları

Şüphe Dizisi Tanıtım Videosu

Şüphe Canlı izle


Bilgisayarinizda Media Player yuklu oldugu halde izleyemiyorsaniz, sayfayi yenilemeyi deneyiniz.Sorun devam ederse yorum bolumunu kullarak yardim talep edebilirsiniz.Genellikle sorun, yayin yapan televizyon kanalindaki anlik bir problem yada sizlerin internet baglantilarinizin zayifligi olabiliyor.Bu durumlarda kisa bir sure bekledikten sonra tekrar deneyiniz.canlı tv izlemenin en güzel yolu kanalizle.net


Şüphe için İlk Yorum Yapan Siz Olun