showtv kanald atv fox startv samanyolu trt1 cnnturk haberturk kanal7 ntv kanalturk ntvspor trtcocuk yumurcaktv kral
Show Tv Kanal D Atv Fox Star Tv Stv Trt 1 CnnTürk HaberTürk Kanal 7 Ntv KanalTürk Ntv Spor Trt Çocuk Yumurcak Kral TV

Kategori: Atv Canlı Dizi İzle Dizi - Announcement: Tatar Ramazan Canlı izle


Canlı izle
Canlı izle

Facebook   Twitter

tatar ramazan

Tatar Ramazan

 

Tatar Ramazan Sürgünde Geçen Bir Ömür olarak nitelendirilebilecek hayat hikayesine sahip. Diziyi izlemeye başladığımız andan itibaren haksızlıklara karşı çıkarak pek çok defa mazlumları ve fakirleri koruma çabaları içerisinde olduğunu görüyoruz.

 

Devlet adamlarını arkasına almış, kendilerince hain işler yürüten ve hapishane içerisindeki ahaliyi sömürerek kazanç elde edeceklerini düşünmekte olan pek çok kişiye karşı çıkan Tatar Ramazan ömrü sürgünle geçiyor. Sürgünde geçen ömür sonucunda tek amacı sevdiği kadın ile birlikte bir hayat sürebilmek. Fakat gittiği her ceza evinde ayrı bir zulüm ayrı bir haksızlıkla karşılaşıyor. Kendisine pek bir şeyler yapılamasa da, koğuşlarda yatan mahkumlara yapılanlar onun canını oldukça fazla biçimde sıkıyor. Özellikle fakir fukaraya karşı yapılanları hiç bir zaman onuruna yediremiyor.

 

Güç sahibi olanların güçsüzleri ezmek yerine koruması gerektiğini savunuyor. Diziyi izleyenler ya da en kötü fragmanları seyredenler göreceklerdir. Benim bulunduğum koğuşta kimse aç yatmaz! Sözüyle bile ne kadar eşitlikçi olduğu görülebiliyor. Yani koğuşun kralı da olsanız, koğuşta bulunan insanların haklarını gözetmeniz gerekiyor. Bu sadece hapishane için değil. Ülkemizin her alanında geçerli durumların başında yer alıyor. Tatar Ramazan hikayesi genel anlamda bunları ele alıyor. Ülkemizin mert ve delikanlı Anadolu erkeği tavrını sergiliyor. Sahip olduğumuz örf, adet ve gelenekler doğrultusunda, atadan ne öğrendiysek onu harfiyen yerine getirmeye çalışan Anadolu erkeği kişiliği diğer yörelerle kıyaslandığında oldukça ön plana çıkıyor. Tatar Ramazanın hayatı bu nedenle oldukça dikkatimizi çekiyor.

 

Tatar Ramazan izle


Bilgisayarinizda Media Player yuklu oldugu halde izleyemiyorsaniz, sayfayi yenilemeyi deneyiniz.Sorun devam ederse yorum bolumunu kullarak yardim talep edebilirsiniz.Genellikle sorun, yayin yapan televizyon kanalindaki anlik bir problem yada sizlerin internet baglantilarinizin zayifligi olabiliyor.Bu durumlarda kisa bir sure bekledikten sonra tekrar deneyiniz.canlı tv izlemenin en güzel yolu kanalizle.net


Announcement: Tatar Ramazan için İlk Yorum Yapan Siz Olun